Spring Is Here

by - 3/13/2014

Ar pastebėjote, kad atšilus orams pradėjo nežmoniškai greitai bėgti laikas? Vis mažiau dienų lieka iki visų išsvajotos vasaros. Ilgą laiką buvau smarkiai paniurusi, irzli ir visada be nuotaikos (dažnas pasakytų, kad tokios apskritai neturiu), bet dabar supratau kodėl...Man trūko saulės ir šilumos! Negaliu atsidžiaugti, jog kai ryte pabundu jau būna gerokai prašvitę, o vakare vis ilgiau ir ilgiau netemsta. Net pati nustebau, kokią įtaką man daro tokie gamtos pasikeitimai. Žodžiu, geri orai ir išlindusi pavasariška saulutė man įkvėpė daug jėgų ir energijos, tad atrodo, jog esu pasiruošusi nuversti kalnus. Visai galimas daiktas, jog dėl to sulauksite daugiau mano įrašų bloge. ((: O dabar noriu pasidalinti keliais kadrais iš pirmadienio popietės.

You May Also Like

5 comments

 1. hello dear!!
  you look AMAZING! great look! you are so pretty.
  I love your blog and your great style!!
  I`m here first time so I wanna to ask you how about follow each other?? Let me know, please if you start and don`t worry I will follow back inmediatly!
  have a great day sweety!!
  xoxo from Spain
  www.thegrisgirl.blogspot.com.es

  ReplyDelete
 2. Thank you both for adorable comments, i'm very glad! And sure, Ines, I will follow back :)

  ReplyDelete
 3. Sveika. Gal kada nors galėtum padaryti whats in my phone? arba tiesiog per kur editini instagram nuotraukas ir pan :D

  ReplyDelete
 4. Niekada nemaniau, jog toks įrašas galėtų būti įdomus, bet galėsiu kažką panašaus įkelti. :D

  ReplyDelete